Navirec

Header

 

Uus lahendus võimaldab digitaalselt edastada Navireci lahendusse ülevaate sõidukite tehnilisest seisukorrast ja lihtsustab masinapargi haldamist märgatavalt

 

Masinapargi tehnoseisundi kontroll

Kui ettevõtte masinaparki kuulub kümneid või isegi sadu sõidukeid, mida kasutavad erinevad juhid ning mis pidevalt Eestis ja mujal maailmas ringi sõidavad, siis võib autode tehnoseisundist ülevaate saamine olla küllaltki keeruline. Paratamatult tuleb ette tehnilisi probleeme, millest masinapargi halduril peaks olema täpne ülevaade.

Kuidas siis masinapargi seisukorda puudutavat infot kõige kiiremini koguda ja lihtsamalt säilitada?

 

 

Muuda ülevaatus digitaalseks

Navireci lahenduses saad kasutada Google Forms’i abil lihtsasti koostatavat ja täidetavat akti, mille saab iga ettevõte täpselt enda vajadustest lähtuvalt kokku panna.

Vormi saavad mugavalt täita nii juhid kui haldurid kasvõi oma mobiiltelefonis kas rutiinse ülevaatuse käigus või kohe, kui sõidukil ilmneb mõni (tehniline) probleem.

 

Vormi täitmiseks vali mobiiliäpis menüü sõidukid/juhid ning hoia sõrme sõiduki/juhi nimel, et avada käskluste menüü. Sealt leiad inspekteerimise vormi, millele vajutades saad vormi täitma hakata.

Käskluste menüü avamiseks võid vajutada ka sõiduki/juhi nimele ning seejärel üleval paremas nurgas olevale kolme täpi ikoonile.

 

 

Vormi täitmine on tänu valikvastustele kiire ning akti juurde on võimalik lisada ka pilte näiteks sõidukil esinevast vigastusest

 

Kui tegemist on ühiskasutuses oleva sõidukiga, on auto ülevõtmisel uue juhi poolt võimalik täpselt kindlaks teha, millised vead esinesid sõidukil enne kasutamist (nt määrdunud salong, prügi sõidukis, puuduv lisavarustus, vigastused kerel jms).

Kui sõiduk renditakse kasutamiseks näiteks teisele ettevõttele või võõrandatakse, abistab vorm samuti täpse ülevaate saamisel auto seisukorrast enne selle üleandmist.

 

 

Aktist jõuab info automaatselt Navireci lahendusse

Akti täitmisel ja ärasaatmisel jõuavad selles sisalduvad andmed automaatselt Navireci lahendusse vastava sõiduki juurde. Nii on sõidukite nimekirjas alati näha nende hetke tehniline seisukord. Samuti salvestub akt PDF’ina sõidukiga seotud failide alla ning on vajadusel allalaaditav.

Sellisel moel on kogu masinaparki puudutav info kindlalt ühes kohas ning jääb ära tüütu andmete käsitsi sisestamine Excel tabelisse. Samuti on lahenduses näha kõik aktile lisatud fotod.

Huvi korral võta meiega ühendust ja abistame Sind vajadusel akti loomisel ning tutvustame lahendust lähemalt

Vaata veel lahendusi