Navirec

Header

 

 

Bluetooth tehnoloogial põhinevad juhtmevabad andurid pakuvad kõige lihtsamat ja soodsamat varade jälgimise lahendust

Sõidukite puhul on GPS jälgimine üsna lihtne. Seade peidetakse autosse, ühendatakse vajalike juhtmetega ja voilà! Sõidukid on suurepärased kohad GPS seadmete paigaldamiseks, sest need pakuvad seadmele üheaegselt nii toidet kui kaitset ilmastikutingimuste ja suuresti ka varguse eest.

Kuidas aga jälgida füüsilist vara, millele traditsioonilist GPS seadet paigaldada pole võimalik?

 

Jälgi oma vara asukohta bluetooth anduriga

Tööpõhimõte on imelihtne – bluetooth andur ühildub talle lähedal oleva GPS seadmega ja hakkab edastama asukohasignaali Navireci lahendusse. Anduri ja GPS seadme vahemaa pikenemisel ühendus katkeb ja Navireci lahenduses on näha seadme viimane asukoht.

Näide: Sinu traktorile on paigaldatud GPS seade ning adrale bluetooth andur. Kui traktor veab atra enda järel, on seadmed omavahel ühenduses ja nende asukoha kuvab reaalajas Navireci lahenduses. Kui aga traktor jätab adra maha ning sõidab eemale, näed Navireci lahenduses seadmete ühenduse katkemise ehk adra asukohta. Kui traktor jõuab tagasi anduri lähedusse, ühilduvad seadmed omavahel uuesti.

 

 

Bluetooth andur paigaldatakse juhtmevabalt varale

Anduri korpusel on tugev kinnituskleebis ning lisaks kaks kinnituspunkti, mille kaudu paigaldada see kas kruvide, plastik- või metallvitsadega. Andurit on võimalik paigaldada mistahes toiteallikata varale nagu konteinerid, ehitusseadmed, traktorite ja töömasinate lisaseadmed jms.

 

Kasuta ära GPS seadme võimekust

Akuga GPS seadme võid paigaldada ka näiteks ehitusobjektile või seal asuvasse soojakusse, kus hoiustad väiksemaid tööseadmeid. Nii on sul Navireci lahenduses objektil paiknevast varast täpne ülevaade olemas.

 

 

See on soodsaim ja lihtsaim võimalus mistahes varade asukoha jälgimiseks

 

 

Bluetooth anduri kasutusvõimalused

Vaatame lähemalt mõningaid bluetooth anduri kasutusvõimalusi.

 

Merekonteinerid ja soojakud

Nende hulk ettevõttes võib olla märkimisväärselt suur, seega poleks iga konteineri varustamine kalli GPS seadmega majanduslikult mõistlik. Anduriga varustamine on soodne lahendus!

 

Prügivedu ja ehitusjäätmete konteinerid

Renditavate varade puhul on bluetooth anduri kasutamine soodne ja mugav lahendus, mis võimaldab näha konteinerite asukohta. Prügi äraveo puhul leiab juht õige konteineri kliendi juurest kiirelt üles.

 

Ehitusmasinate lisaseadmed

Ehitusmasinatel nagu näiteks ekskavaatorid võib olla mitmeid lisaseadmeid, mida erinevate masinate vahel vahetatakse või ehitusplatsil hoiustatakse. Andurite paigaldamine lisaseadmetele võimaldab nende asukohal silma peal hoida.

 

Väiksemad tööriistad

Ka väiksematele tööriistadele tasub paigaldada bluetooth andurid, et vähendada nende ärakadumise või varastamise ohtu ehitusplatsil. Akuga GPS seadme paigaldamisel soojakusse saad täpse ülevaate, milliseid tööriistu seal hoiustatakse.

 

Põllumasinate lisaseadmed

Põlluharimise ja viljavõtu hooajal võib masinate poolt kasutatavaid lisaseadmeid olla väga suurel hulgal. Ka nende asukoha jälgimisels on mõistlik valida andurid. Seda eriti juhul, kui rendite seadmeid ka välja.

 

 

Navirec bluetooth andur

Meie uus lahendus on loodud kiireks ja lihtsaks konfigureerimiseks, et võimaldada soodne lahendus eriliiki füüsiliste varade asukoha jälgimiseks.

 

  • Kindel ja lihtne paigaldamine kahe kinnituspunktiga
  • Vastupidav ekstreemsetes temperatuurides
  • IP67 niiskus-, põrutus- ja tolmukindel korpus
  • Aku kestus kuni 10 aastat
  • Väiksemõõtmeline (56,6x38x13mm), kaal vaid 18g
  • Bluetooth ühenduvuse raadius 80m

 

 

Navirec lahendus vaade

Kogu infot saad vaadata Navireci lahenduses nii arvutiekraanilt kui mobiiliäpis (iOS Android)

 

Bluetooth andurite kasutusvõimalused on väga laialdased, seega küsi meilt kindlasti nõu kui vajad abi oma varade jälgimisel!

Vaata veel lahendusi