Navirec

Header

Navirec ettevõtte tutvustus

 

Navirec ja GSMtasks kuuluvad GSMvalve gruppi

Navirec on oma valdkonnas ainuke 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis pakub innovaatilisi lahendusi logistikateenuste turul juba enam kui 17 aastat. Kvaliteetset GPS jälgimisteenust, logistika-, veo- ning tööhaldustarkvara pakume nii era- kui avaliku sektori ettevõtetele ning eraklientidele.

Navirec on oma valdkonnas kindel Eesti turuliider, kuid pakub nutikaid terviklahendusi kogu Euroopas! Lihtsustame tööd ja aitame kulutustelt kokku hoida pea 10 000 ettevõttel, aidates sealjuures jälgida enam kui 45 000 sõiduki igapäevaseid teekondi reaalajas.

GSMtasks bränd loodi 2015. aastal, et pakkuda klientidele mugavat haldusplatvormi, millele oleks koondatud kogu veo- ja töökorraldus. GSMtasksi peamine eesmärk on tuua klientideni lahendus, mida on võimalik ümber kohandada või teiste programmidega integreerida vastavalt ettevõtte spetsiifilistele vajadustele.

Oma laia funktsionaalsusega võimaldab GSMtasks vähendada töökorraldusele kuluvat aega, muuta ettevõtte logistika paberivabaks ning analüüsida oma tegevust selliselt, et koos töö efektiivsuse suurenemisega väheneksid samaaegselt ka tegevuskulud.

Loomisaastal kandideeris GSMtasks Aasta Logistikateo tiitlile ja täna ulatub ettevõtte kliendibaas USAst Tansaaniani.

 

Peakontor

Navireci ja GSMtasksi peakontor asub Eestis, Tallinnas aadressil Tähetorni 21. Tallinna kontoris tegutseb igapäevaselt nii meie töökas müügitiim, klienditugi kui turundusosakond, kes annavad endast alati 110%, et leida klientidele sobivaimad lahendused ja pakkuda kiiret ja professionaalset tuge küsimuste korral.

Navireci ja GSMtasksiga soovime oma praegustele ja tulevastele klientidele pakkuda professionaalset ja ettevõtete vajadustest lähtuvat logistikalahendust. Seda suudame tagada tänu enda tugevale arendusmeeskonnale. Eesti meeskonda kuulub 33 inimest, kuid partneritega koos tegutseb klientide rahulolu tagamise nimel enam kui 100 töötajat.

Seadmete paigaldus toimub alati just Sulle kõige sobivamal ajal ning kohas, millises Eesti otsas ettevõte ka ei tegutseks. Loomulikult võid alati ka oma sõidukid meie töökotta tuua ning nautida näiteks tassi maitsvat kohvi samal ajal, kui meie tublid tehnikud seadmete paigaldamisega tegelevad. Seadmetele ja tehtud tööle anname alati omapoolse garantii!

 

Meie partnerid

Oleme kiiresti arenev ja ambitsioonikas ettevõte! Navirec ja GSMtasks logistikalahenduste edasimüügiga tegelevad aktiivselt meie partnerettevõtted nii Lätis, Leedus, Poolas, Soomes kui Tansaanias.

Oleme avatud koostööpakkumistele ning otsime ka ise aktiivselt võimalusi ülemaailmseks laienemiseks.

Kui tunned, et Sul on võimalus ja soov rahvusvahelise ettevõtte kasvu panustada, siis võta meiega kindlasti ühendust!

 

 

Suured eesmärgid sünnivad koostööst

Oleme andnud oma panuse nii Eesti haridusmaastiku edendamisse kui sportlaste toetamisse, ning pannud õla alla ka teiste põnevate projektide elluviimisele. Kodumaise ettevõttena on meile oluline lisaks Eesti majanduse toetamisele anda hoogu ka teistele valdkondadele ja tublidele tegijatele.

Juba mitmendat aastat viime Tallinna Tehnikakõrgkoolis ja Tallinna Tehnikaülikoolis läbi külalistunde nii esmatasandi kui magistrantuuri õppuritele, et pakkuda lisaks teoreetilisele õppele praktilisi kogemusi ja võimalust transpordipargi haldus- ja veokorraldustarkvara kasutamist omal käel proovida.

2018. aastal andsime välja GSMvalve stipendiumi Tallinna Tehnikakõrgkooli logistikainstituudi tudengile, kelle suurepärane õppeedukus ja motiveeritus logistikavaldkonnas töötamiseks paistis teiste seast silma ja oli meie silmis tunnustust väärt.

Samuti toetame GPS-jälgimisega hea meelega erinevaid reisiseltskondi, kelle jaoks on meie poolt pakutav teenus oluline eelkõige sõidukite turvalisuse tagamise seisukohalt. Nii sõitsid näiteks Kristjan Ojang ja Robert Rool meie poolt varustatud GPS-seadmetega žigulidega ringi idablokis.

Kui arvad, et just meie abil saaksid selle realiseerida, siis võta kindlasti ühendust meie turundusosakonnaga!