Navirec

Header

 

API liidestus võimaldab ühildada Sinu olemasolevad tööprogrammid Navireci lahendusega ja lihtsustada seeläbi töökorraldust veelgi enam

 

 

Mis on API?

API (Application Program Interface) ehk rakendus- või ka programmiliides on kõige lihtsamalt öeldes ühendus, mis võimaldab kahel erineval programmil omavahel suhelda – andmeid vahetada ja käske edastada.

 

Navireci API ehk kasutajaliides luuakse spetsiaalselt Sinu ettevõttele selle konkreetseid vajadusi silmas pidades

 

 

Miks API kasulik on?

Kasutajaliides võimaldab juba ettevõttes kasutusel olevad programmid ühendada Navireci lahendusega, see tähendab kogu infot ühel platvormil mugavalt näha ning hallata.

Samuti on liidese abil lihtsamalt ja kiiremalt võimalik vajalikke andmeid importida ja eksportida, kui selleks vajadus peaks tekkima.

 

Tänu liidestusele võidad tööajas ja saad keskenduda märksa olulisematele ülesannetele

 

 

Navirec APIt kasutavad näiteks:

 

Cropio Eesti

Cropio on põllumajandustarkvara, mis kujutab endast igapäevaste agrotegevuste reaalajas “kõik ühes” sisupõhist haldusplatvormi.

 

 

Terake Workfields

Terake on lihtne ja täpne rakendus, mis võimaldab efektiivselt mõõta tööaega ja abistab ettevõtteid oluliste aruannete täitmisega.

 

 

 

Waybiller

Waybiller on digitaalse saatelehe ehk E-veoselehe infosüsteem, mis võimaldab oluliselt vähendada paberikulu ja vahendada infot reaalajas kõigi osapoolte (saatja, vedaja, vastuvõtja) vahel.

 

 

Soovid liidestust?

Tutvu API dokumentidega või uuri meilt liidestuste kohta lisa!