Navirec

Header

 

API liidestus võimaldab ühildada Sinu olemasolevad tööprogrammid Navireci lahendusega ja lihtsustada seeläbi töökorraldust veelgi enam

 

 

Mis on API?

API (Application Program Interface) ehk rakendus- või ka programmiliides on kõige lihtsamalt öeldes ühendus, mis võimaldab kahel erineval programmil omavahel suhelda – andmeid vahetada ja käske edastada.

 

Navirec API ehk programmiliides on loodud ettevõtetele integratsiooni lihtsustamiseks  ja võimaldab teabe Navirecist kättesaadavaks muuta

 

 

Miks API kasulik on?

Programmiliides võimaldab juba ettevõttes kasutusel olevad programmid ühendada Navireci lahendusega, see tähendab kogu infot ühel platvormil mugavalt näha ning hallata.

Samuti on liidese abil lihtsamalt ja kiiremalt võimalik vajalikke andmeid importida ja eksportida, kui selleks vajadus peaks tekkima.

 

Tänu liidestusele võidad tööajas ja saad keskenduda märksa olulisematele ülesannetele

 

 

Navirec APIt kasutavad näiteks:

 

Cropio Eesti

Cropio on põllumajandustarkvara, mis kujutab endast igapäevaste agrotegevuste reaalajas “kõik ühes” sisupõhist haldusplatvormi.

 

 

Terake Workfields

Terake on lihtne ja täpne rakendus, mis võimaldab efektiivselt mõõta tööaega ja abistab ettevõtteid oluliste aruannete täitmisega.

 

 

 

Waybiller

Waybiller on digitaalse saatelehe ehk E-veoselehe infosüsteem, mis võimaldab oluliselt vähendada paberikulu ja vahendada infot reaalajas kõigi osapoolte (saatja, vedaja, vastuvõtja) vahel.

 

 

Riigimetsa Majandamise Keskus

RMK on Eesti riigile kuuluva metsa ja teiste mitmekesiste looduskoosluste hoidja, kaitsja ja majandaja. RMK kasvatab metsa, hoiab loodusväärtusi, teenib riigile metsa majandades tulu, loob looduses liikumise võimalusi ja jagab loodusharidust.

 

 

SHIPPEO

Shippeo on Euroopa juhtiv tarneahela läbipaistvust parandav ettevõte, mille poolt pakutavad lahendused annavad turuliidritele kohese juurdepääsu iga tarne prognoositavale ja reaalajas teabele.

 

Sixfold

Sixfold on Euroopa juhtiv nähtavusteenuste pakkuja, mis aitab maailma suurimatel ettevõtetel, nende vedajatel ja nende klientidel saada täpseid tarneprognoose ja näha, kus nende saadetised reaalajas asuvad. Sixfold’i tehnoloogia ühendab transpordihaldussüsteemid, veoautode telemaatika, kaardistamisandmed ja ennustava analüüsi.

 

 

GateHouse

2018. aasta detsembris müüs GateHouse GateHouse Logisticsi ettevõttele Project 44, mis pakub nüüd maailma juhtivat täiustatud nähtavuse platvormi kaubasaatjatele ja kolmandatest osapooltest logistikaettevõtetele.

 

 

Balbiino

AS Balbiino on 100% Eesti kapitalil põhinev NG Investeeringud gruppi kuuluv ettevõte, mille põhitegevuseks on jäätise tootmine ja müük ning sügavkülmutatud toodete vahendus. Balbiino tuntumad kaubamärgid on Onu Eskimo, Balbiino Classic, Vanilla Ninja, Raks, Smuutike ja Härmavili.

 

 

Soovid liidestust?

Tutvu API dokumentidega või uuri meilt liidestuste kohta lisa!