Navirec

Header

Ilmselt teab iga logistik, et kümnete ja sadade sõidukitega masinapargi tehnoseisundil silma peal hoidmine on keeruline töö. Seda eriti siis, kui masinad on pidevalt sõidus nii Eestis kui mujal riikides ning neid kasutavad erinevad juhid. Õnneks töötas Navirec välja lahenduse, mis võimaldab muuta info kogumise sõidukite seisukorrast digitaalse vormi abil tunduvalt mugavamaks ja kiiremaks.

Sõidukite regulaarne hooldamine on oluline, et hoida neid pikki aastaid töökorras ning vältida ettearvamatuid remondikulusid. Regulaarse hoolduse planeerimise aluseks on aga täpse ülevaate omamine sõidukite tehnoseisundist. Navireci digitaalne ülevaatuse vorm lihtsustab oluliselt info kogumist masinate seisukorrast, kusiganes need ka hetkel ei viibiks, kuna võimaldab ajakohast infot edastada juhtidel igal ajal kasvõi läbi mobiiltelefoni.

 

Aeg tuua tehnoseisundi info Excelist Navireci lahendusse

Navireci kasutajatel on võimalik koostada täpselt enda ettevõtete vajadustest lähtuv akt Google Forms’i abil, kuhu võib koondada valik- ning avatud vastustega küsimusi nii sõiduki tehnilise seisundi kui näiteks salongipuhtuse ja kerevigastuste kohta.

Vormi saavad mugavalt täita nii juhid kui haldurid mistahes nutiseadmes kas rutiinse ülevaatuse käigus või kohe, kui sõidukil ilmneb mõni (tehniline) probleem. Akti saab lisada ka fotosid, et anda parem visuaalne ülevaade võimalikest probleemidest ning koos ülejäänud infoga liiguvad need akti salvestamisel automaatselt Navireci lahendusse vastava sõiduki info alla (akt salvestub ka PDF failina).

Kes kasutavad töösõidukitel näiteks Navireci võtmeta uste avamise ja lukustamise funktsiooni (käsklused mobiiliäpis), teavad juba kui lihtne on käskluste menüü avamine mobiiliäpis. Inspekteerimisvormi avamiseks ei pea tegema muud kui hoidma sõrme sõiduki või juhi nimel, et kuvada käskluste menüü, ning valima sealt ülevaatuse akti. Vormi salvestamisel kandub info automaatselt Navireci lahendusse ja nii on masinapargi halduril alati ajakohane ülevaade kõigi sõidukite seisukorrast.

Sellega jääb ära ka vajadus koondada vastavat infot eraldi Excel tabelisse, mida peab pidevalt manuaalselt uuendama.

 

Milline on juhtide harjumused?

Digitaalse akti kasutusele võtmine võimaldab hoida silma peal ka sellel, millised juhid kasutavad ettevõtte sõidukeid heaperemehelikult ning kes vajaks selles osas meeldetuletust. Kui iga uus juht märgib sõiduki kasutusele võtmisel akti avastatud probleemid, on lihtne selgeks teha, millal üks või teine probleem tekkis. Miks mitte võimaldada juhtidel anda vormi abil ülevaade ka sõiduki salongi puhtusest, kui enda järelt koristamine on ettevõttes probleemiks.

Samuti on ülevaatuse vorm suureks abiks kui ettevõtte sõidukeid renditakse kasutamiseks teistele firmadele. Enne sõiduki üleandmist on mõistlik selle tehnoseisund täpselt nii kirjas kui pildis fikseerida, ning andmeid on mugav säilitada turvaliselt Navireci lahenduses. Nii on võimalik hiljem täpselt selgeks teha, kas ja millised probleemid on autol vahepeal tekkinud.

 

Aitame Sul koostada täpselt sobiva ülevaatuse akti

Usume, et digitaalne ülevaatuse vorm muudab Sinu igapäevatööd oluliselt lihtsamaks ja kiirendab autopargist täpse ülevaatuse saamist. Kui tunned lahenduse vastu huvi, siis võta meiega kindlasti ühendust ja aitame Sul vajadusel koostada täpselt Sinu ettevõtte vajadustest lähtuva vormi!

Loe veel

Navirec auto Selveri auto juures
Kliendi lugu

Selver alustas koostööd Navireci ja GSMTasksiga

Blogi

Ympäristöviraston hydrokopteri VURR sai Navirecin GPS-laitteen

Blogi

Miten parantaa työn hallintaa toimiston ulkopuolella?