Navirec

Header

 

Navireci mobiiliäpp on veebilahenduse mobiilne versioon, mis on mõeldud kasutamiseks kõikidele Navireci klientidele ja nende koostööpartneritele.

Eriti kasulik on äpp autojuhtidele, kes on pidevas liikumises ning kellel pole võimalik igal ajahetkel arvutit kasutada. Samuti on kontorist eemal olles logistikajuhtidel mugav äpis tööpäeva jooksul toimuvat jälgida ning vajadusel operatiivselt probleeme lahendada.

Arendame Navireci mobiilset versiooni pidevalt, et muuta see võimalikult kasutajasõbralikuks ja multifunktsionaalseks. Tagasiside äpi kasutajatelt on igati oodatud, et saaksime arendustes klientide soove arvesse võtta. Ja seda oleme ka teinud. Tänaseks on äpp läbinud korraliku uuenduskuuri nii välimuselt kui sisult, ning muudatusi on edaspidi oodata veelgi.

 

Muutunud on nii visuaal kui funktsionaalsus

Uus mobiiliäpp näeb välja moodne, kuid on sellegipoolest väga lihtsasti kasutatav ja hästi navigeeritav. Vaatame mõningaid olulisi muudatusi lähemalt.

Alad

Ühe uuendusena on mobiiliäpi menüüdesse lisandunud alade vaade. Nimekirjana on võimalik kasutajatel vaadata kõiki süsteemi loodud alasid, ning neid soovi korral ka gruppide järgi filtreerida. Samuti oleme lisanud otsinguriba, et nime järgi soovitud ala kiirelt leida.

Ala nimele vajutades viiakse kasutaja kaardil ala asukohta ning äpp võimaldab sihtkohta ka kiirelt navigeerida, kasutades mistahes telefoni laetud navigatsioonirakendust.

Sõidukid

Sõidukite nimekirja vaade ning staatuse ikoonide välimus on samuti täienenud, olles nüüd visuaalselt puhtam ja varasemast rohkemat informatsiooni pakkuv.

Sõidukite nimekirja vaadet saab sobivaks kujundada aktiveerides soovitud filtreid, ning kiireks sõiduki leidmiseks on olemas otsinguriba. Kui sõidukile on paigaldatud vastav GPS seade, näeb nüüd sõiduki nime all koheselt ka selle ECO skoori. Nimele vajutades avaneb aga detailvaade reaalajas salvestuvate andmete ning päeva koguandmete kohta.

Üheks olulisemaks muudatuseks sõidukite vaates on sõiduajaloo vaatamise võimalus. Just nii, nüüd on võimalik vaadata varasemalt toimunud sõite ka mobiiliäpis koos kogu sõite puudutava lisainfoga (ECO sündmused, tankimised, keskmised- ja tippkiirused, jõudeajas olemised, jne). Seda, milliseid andmeid sõitude kohta salvestatakse, on võimalik redigeerida sätetes.

Sätted

Sätetes on võimalik nüüd muuta äpi alumisel menüüribal kuvatavate ikoonide järjestust (navigeerimisseaded) ning sõitude juures kuvatavate kogusummade nähtavust ning järjestust (muuda kogusummasid). See võimaldab kasutajal muuta äpis navigeerimist endale võimalikult mugavaks ja tõstab oluliselt rakenduse kasutajasõbralikkust.

Kiire navigeerimine

Kiireks sihtkohta jõudmiseks lisasime Navireci mobiilirakendusse navigeerimisfunktsiooni. Kasutaja ei pea tegema muud kui hoidma sõrme kaardil sobival sihtkohal, et avada hüpikaken ja lisada sihtkohta nööpnõel. Seejärel on võimalik otse äpist avada teekond endale sobivas navigatsiooniäpis, mis telefoni laaditud on.

Loodame, et uued funktsioonid rõõmustavad meie kliente ja oleme juba varsti valmis teieni tooma uusi ja huvitavaid lahendusi igapäevatöö efektiivsemaks muutmiseks!

 

Kampaania

Lisaks headele uudistele äpi osas anname teada, et lükkasime käima uue kliendikampaania. Nimelt pakume võimalust tulla Navireci kliendiks ilma igasuguste lisakuludeta!

Kui oled hetkel kasutamas teise teenusepakkuja lahendust, kuid sooviksid hakata Eesti oma rakenduse kasutajaks, siis saad oma olemasolevad GPS seadmed meie juurde üle tuua täiesti TASUTA. Samuti on Navireci teenus Sulle tasuta kogu üleminekuperioodil.

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole