Navirec

Header

 

Oma ettevõtte autopargiga uue GPS teenuse pakkuja juurde ülemineku puhul on üheks suurimaks probleemiks sellega kaasnevad kulud. Olemasolevad GPS seadmed võib ju uus teenusepakkuja üle võtta, kuid üldjuhul tehakse seda lisatasu eest. Samuti on lepingu lõpetamisel firmadele ette nähtud etteteatamise aeg (enamasti 2-3 kuud), mis raskendab uue GPS teenusega liitumist veelgi.

Navireciga liitumisel võid need probleemid unustada, sest oleme meile kliendiks tulemise teinud Sinu jaoks võimalikult lihtsaks ja soodsaks!

 

Tule Eesti oma GPS lahenduse kliendiks ilma lisakuludeta

GSMvalve on 100% eestimaine ettevõte, mis Navireci brändi all pakub nutikaid logistikalahendusi ja GPS jälgimisteenust kümnetele tuhandetele sõidukitele.

 

Me teame, et uue teenusepakkujaga liitumine võib nii suuremate kui väiksemate masinaparkide puhul tunduda tülikas, aeganõudev ning kõigele lisaks ka kulukas. Just neil põhjustel jääbki üleminek tihti tegemata isegi juhul, kui olemasoleva teenusepakkuja teenustega ei olda juba aastaid rahul.

Selle tõttu oleme omalt poolt teinud kõik selleks, et üleminekuperiood oleks Sinu jaoks võimalikult mugav ja ilma lisakulutusteta:

  • olemasolevate GPS seadmete ülevõtmine TASUTA;
  • Navireci teenus TASUTA eelmise teenusepakkuja poolt määratud lepingu lõpetamise perioodiks (kuni 3 kuud).
Vaata Navireci poolt pakutavaid lehndusi lähemalt ja küsi kohe pakkumist Eesti oma lahendusele ületulemiseks!

Loe veel

Blogi

Navirec helps ensure the safety of DPD electric vans

Kliendi lugu

Navirec aitab tagada DPD elektrikaubikute ohutust

Blogi

The hydrocopter VURR of the Environmental Board received a GPS device from Navirec