Navirec

Header

 

Teemaksude kogumine Poolas läbib suure muutuse

Käesoleva aasta 1. juulist asendus Poola kiirteedel ja riigimaanteedel üle 3.5t registrimassiga veokitele ja enam kui 9-kohalistele bussidele mõeldud viaTOLL süsteem uue satelliidipõhise süsteemiga, mida nimetatakse elektrooniliseks maksude kogumise süsteemiks ehk e-TOLLiks.

 

Navirec hakkab klientidele pakkuma uue süsteemiga kohanduvat lahendust

Hetkel on käimas akrediteerimisperiood, mille lõppedes on klientidel võimalik kasutada e-TOLLi liidestusega Navirec GPS seireteenust.

See võimalus on nii Eesti, Soome, Läti, Leedu kui teiste riikide transpordifirmadel arvestusega, et sõidukile on paigaldatud või paigaldatakse uuema põlvkonna GPS seade. Uus lahendus on Navireci klientidele kättesaadav hiljemalt oktoobri keskpaigast.

 

 

E-TOLLi liidestusega Navireci GPS seireteenus

Pärast liidestust Poola uue maksusüsteemiga võimaldab Navirec klientidel kasutada GPS jälgimislahendust koos e-TOLLiga.

See eeldab, et sõidukile on paigaldatud viimase generatsiooni GPS seade, mis seadistatakse e-TOLLi teenusele vastavaks meie poolt. Seadme paigaldus on lihtne, seega võib seda vabalt teha klient ka ise. Loomulikult saab aga paigalduseks sobiva aja kokku leppida ka meie tehnikutega.

 

Mis täpsemalt maksustamises muutus?

ViaTOLL süsteem töötab paralleelselt koos uue e-TOLLiga kuni 30. septembrini 2021. Alates septembri lõpust lakkab vana süsteem täielikult toimimast ega võimalda enam Poolas makse maksta, ning e-TOLList saab riigi ainus maksude kogumise süsteem.

E-TOLLi süsteem kasutab andmete edastamiseks GNSS tehnoloogiat ning seega tuleb sõidukid varustada uuema generatsiooni GPS seadmetega, mis ühendatakse veokite ja busside elektrisüsteemiga.

Uus süsteem võimaldab teemaksude väljaarvutamise ja tasumise muuta täisautomaatseks ning tolliväravates avanevad sõidukitele automaatselt tõkkepuud, lihtsustades ja kiirendades seeläbi tolli läbimist. Poola maksuametil on aga uue süsteemiga võimalik saada senisest täpsemat informatsiooni teostatud sõitude kohta.

 

Huvi korral võta meiega ühendust!

Uue Navireci teenuse vastu huvi tundmise korral soovitame kindlasti meiega aegsasti ühendust võtta. Nii saame läbi arutada parimad võimalused just Sinu ettevõtte masinapargi jaoks!

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole