Navirec

Header

 

Purjejaht Picasso stardib ümbermaailma reisile 18.09.21 kl 12

Keskpäeval lahkub Haven Kakumäe sadamast Tallinna Jahtklubi egiidi all ümberilma reisile purjejaht Picasso, mille peameeskonda kuuluvad Anneli ja Veiko, kel mootorratastel juba kord maailmale tiir peale tehtud.

Sel korral on nad otsustanud vahetada tolmused teed aga hoopis märgade maanteede vastu. Või nagu nad ise ütlevad, jätkavad nad oma seiklust deviisi all: “Vahetame koroonalaine ookeanilaine vastu”.

Meresõit vältab plaanide järgi kuni tuleva aasta oktoobrini ja jahiga läbitakse teekonnal enam kui 30 mereriiki ning jahtklubi.

Purjejaht Picasso Noblessneri sadamas (Allikas: umberilma.ee)

 

Purjejahi teekonda aitab jälgida Navirec

Kuna selline seiklus tekitab kindlasti huvi paljudes ja ka koju ootama jäävad lähedased soovivad hingerahu hoidmiseks ümberilmarändurite teekonda jälgida, kuulub Picasso varustusse ka GPS seade. Navirec aitab laevameeskonnal aastast teekonda salvestada ning kaardirakenduse abil ka kogu reisi vältel jälgida.

Picasso meeskond on ise öelnud, et soovivad oma ettevõtmisega olla eeskujuks Tallinna Jahtklubi noortele liikmetele. GPS seadme abil salvestatud teekond aitab tulevastel seiklushuntidel kindlasti leida turvalisi teid ja peatumiskohti märksa lihtsamalt.

Kellel huvi meeskonna tegemistel silma peal hoida, saab teha seda nende kodulehel SIIN.

Picasso teekonda saab reaalajas jälgida SIIN!

Soovime kogu Navireci tiimi poolt Picassole ja tema meeskonnale palju vahvaid seiklusi ning turvalist kojujõudmist!

Loe veel

Navirec auto Selveri auto juures
Kliendi lugu

Selver alustas koostööd Navireci ja GSMTasksiga

Blogi

Ympäristöviraston hydrokopteri VURR sai Navirecin GPS-laitteen

Blogi

Miten parantaa työn hallintaa toimiston ulkopuolella?