Navirec

Header

 

Varade jälgimine ülemaailmselt on lihtne autonoomse GPS seadmega

 

 

Mis on autonoomne GPS seade?

Autonoomne ehk akuga GPS seade sobib suurepäraselt vara jälgimiseks, millel endal akut pole ja millele vooluvõrku ühendatavat GPS seadet ühendada pole võimalik. Selleks võivad olla näiteks haagised, järelkärud, ehitusseadmed jms.

Akuga GPS seade on väiksemõõtmeline ja tolmu-, vee- ning põrutuskindel, sobides hästi kasutamiseks ka välitingimustes ning ekstreemsetes oludes.

 

 

Aku vastupidavus

Üks põhilisi küsimusi, mida kliendid autonoomse GPS seadme kohta enne ostmist esitavad on aku kestvuse kohta. Vähesel määral mõjutab aku vastupidavust välitemperatuur, kuid peamiselt sõltub see siiski andmete edastamise intervallist.

Lihtsamalt öeldes, mida harvemini edastab seade GPS signaali, seda suurem on aku kestvusaeg. GPS seade kasutab akut vaid signaali edastamisel ja on muul ajal n-ö „unerežiimil“.

 

GPS signaal 1x tunnis = aku kestvus ca 40 päeva
GPS signaal iga 2 tunni järel = aku kestvus ca 80 päeva
GPS signaal 1x päevas = aku kestvus ca 3 aastat

 

 

Kuidas GPS jälgimine toimib?

 

  • Seademele määratakse vastavalt kliendi soovile GPS signaali edastamise intervall (1 tund – 10 päeva)

  • GPS-i saab klient kinnitada jälgimist vajava seadme külge (soovitatavalt varjatult)
  • GPS signaali edastamisel uueneb seadme asukoht Navireci süsteemis ja seda on võimalik näha kaardil
  • GPS signaali edastamise intervalli on võimalik igal ajal muuta, kui selleks vajadus tekib

 

 

Navirec secure’i kasutusvõimalusi

 

Haagised, järelkärud, konteinerid

Tegemist on suurte ja kallite vahenditega, mis tihti jäetakse eraldiseisvalt seisma näiteks ehitusplatsile või parklasse. Akuga GPS seade võimaldab saada ülevaadet vahendite asukohast ja olla õigeaegselt kursis, kui peaks toimuma vargus.

 

Ehitusseadmed, suured tööriistad

Vargused ehitusplatsidel pole haruldased ja tekitavad igal aastal ehitusfirmadele tuhandetes eurodes kahju. Töökindel ja ekstreemsetesse oludesse hästi sobiv akuga GPS seade on soodne võimalus kalli tehnika asukoha jälgimiseks.

 

Haagissuvilad, tünni- ja iglusaunad

Enamasti hoiustatakse ratastel suvilaid ja saunasid kodus eemal maakodudes, kuhu iganädalaselt ei pruugita jõuda. Sellisel juhul on meelekindluse mõttes kindlasti mõistlik paigaldada neile GPS seade, mis võimaldab asukohta näha kasvõi mobiilis.

 

Renditavad seadmed

Palju tuntakse huvi akuga GPS seadmete vastu ka rendifirmade poolt, kes paraku ikka ja jälle peavad kokku puutuma pahatahtlike klientidega. Akuga GPS seade võimaldab hoia oma ettevõtte renditaval kaubal silma peal ja varguse korral õigeaegselt tegutseda.

 

 

Navireci lahendust saad kasutada nii arvutis kui mobiilsetes seadmetes Navirec äpiga (iOS / Android)

 

Ära jäta asju juhuse hooleks ja kindlusta oma vara turvalisus Navireci jälgimislahendusega