Navirec

Header

 

Navireci mobiiliäpp on veebilahenduse mobiilne versioon, mis võimaldab lahendust kasutada ka siis kui arvutit pole käepärast

Navireci mobiiliäpi saad enda nutiseadmesse tasuta alla laadida
App Store’ist ja Google Play’st!

 

 

Äpp loob kõik võimalused igapäevatöö mugavdamiseks

Navireci mobiiliäppi arendatakse igapäevaselt, et muuta selle kasutamine Sinu jaoks mugavamaks ning pakkuda igapäevatöö lihtsustamiseks rohkem võimalusi. Vaatame võimalusi lähemalt!

 

Ülevaade sõidukipargist peopesal

Äpp võimaldab nutiseadmes vaadata kogu sõidukiparki koos masinate vastavate staatuste ning asukohtadega reaalajas toimival kaardil. Filtrite kasutamine võimaldab leida kiirelt soovitud sõidukid ning erinevad kaardikihid ja Google Traffic info planeerida edukalt efektiivsemaid sõidumarsruute.

Huvipakkuvad piirkonnad

Huvipakkuvaid piirkondi saad kaardile märkida ise nii palju kui soovid. Olgu selleks siis klientide asukohad, põllumaad või metsatukad – alade leidmine otsingu abil on lihtne ning sinna on võimalik juhil imekiirelt navigeerida.Alasid saad mugavalt lisada ka äpist!

Kogu masinapark ühes kohas

Äpp annab Sulle detailse ülevaate kõigist ettevõtte sõidukitest ning neid kasutavatest juhtidest. Näed reaalajas sõidukite asukohta, staatust, juhi andmeid, ECO drive andmeid, kütusetaset paagis ning palju muud.

Vaata sõiduajalugu ühe nupuvajutusega

Nii sõidukite kui juhtide vaates saad kiirelt kaardile kuvada valitud perioodi sõiduajaloo koos detailse infoga nagu tankimised, sündmused, sõidukiiruste, teekonna ja muuga. Play nupule vajutades näed kogu teekonda videona! Sõiduajaloo juures kuvatavat infot saad seadistada endale sobivaks, et koguda vaid enda jaoks kõige olulisemat infot.

Kiired broneeringud

Suure ja ühiskasutuses oleva sõidukipargi puhul võib kasutuskord muutuda segaseks. Äppi oleme loonud lahenduse, mis võimaldab vaid mõne nupuvajutusega valida juhtidel sobiv auto vajalikuks kasutusperioodiks. Broneeringu juurde märgib juht koheselt ka sõidu tüübi ning vajadusel kommentaari – nii täitub sõidupäevik automaatselt.

Kiire ligipääs raportitele

Kui vajad kiirelt infot mõnest raportist, kuid arvutit pole käe pärast, siis ligipääs aruannetele on Sul ka mobiiliäpis. Vali vaid vajalikud filtrid ning failiformaat, ning saad raporti minutitega enda nutiseadmesse laadida ja vajadusel edastada kolmandatele osapooltele.

Käskluste edastamine sõidukile

Äpis saad vaid mõne nupuvajutusega edastada sõidukile käsklusi – näiteks avada uksi, vabastada ning katkestada starterit, ja palju muud. Samuti on võimalik kiirelt navigeerida kaardile ning kopeerida asukoha koordinaate.

Sõidupäevik äpis

Navirecis täitub sõidupäevik automaatselt! Vajadusel saad sõidu eesmärki ja tüüpi vaid mõne klikiga äpis kiirelt muuta. Samuti võid lisada sõitude juurde vajalikke kommentaare.

Teavitused nutiseadmesse

Tänapäeval on igal töötajal nutiseade alati käepärast, kuid autoroolis ei pruugi kõnedele vastamine alati võimalik olla. Samuti võib nii oluline info kaotsi minna või ununeda. Äppi on võimalik edastada kiireloomulist infot, tööülesandeid või muud vajalikku infot, mis kuvatakse teavituste all ja on juhi jaoks selgelt must-valgel kirjas. Äpis teavituste loomine on kiire ja mugav.

 

 

Seadista äpp täpselt nii nagu soovid

Oleme loonud kõik võimalused mobiilirakenduse seadistamiseks täpselt nii, et selle kasutamine oleks Sulle personaalselt võimalikult mugav.

Saad valida erinevate kontode ja ajavööndite ning mitmete erinevate keelte vahel. Samuti võid alati muuta menüüde järjekorda ja kuvatava info sätteid, et infole ligipääs oleks mugav ning kiire.