Navirec

Header

GSMtasks blogi

 

Oletame, et olete ettevõte, kelle eesmärk on pakkuda oma klientidele kiireimat kullerteenust turul. Sõltumata sellest, kas tarnitavaks on ahjusoe lõunasöök, lillekimp kallimale või postipakid, on nobeda kohaletoimetamise eelduseks läbimõeldud tarne ning oma töötajate liitmine üheks hästitoimivaks meeskonnaks.

Kuidas seda aga teha ilma et Teie logistik peaks enne järgmist tööpäeva arvutiekraani taga ahastuses ületunde veetma?

Efektiivsuse parandamiseks ja konkurentsivõime tõstmiseks kaubaveol on novaatorlikud ettevõtted tänaseks kasutusele võtnud lahenduse, mis võimaldab Teil teha rohkem tööd väiksema ajakuluga, hoida kokku firma raha ning tõsta sealjuures ka kliendirahulolu.

GSMtasks veo- ja tööülesannete haldusrakendusel on täna ca 8000 aktiivset kasutajat nii Eestis kui välismaal, kes võivad kinnitada, et võidavad tänu personaalselt neile kohandatud teenusele igapäevaselt nii ajas kui rahas. Olenemata sellest, kas omate 1 või 150 autot, kasutate tööks raskeveokeid või sõiduautosid, võite ka Teie koheselt säästma hakata.

 

 

Efektiivsus on edu võti

Tõele au andes on veomarsruutide ja tööjaotuse manuaalne planeerimine iganenud taktika, mis mitte ainult ei pärsi ettevõtte arengut konkurentide seas, vaid suurendab oluliselt ka kulutusi tööjõule, kütusele ning dokumentatsioonile.

 

GSMtasks ülesannete importimine

Kiirem tööde planeerimine

Võtame näiteks tööpäeva, mille jooksul on ettevõtte 4 juhil vaja täita 55 ülesannet ning selle planeerimiseks on firmas vaid 1 logistik.

GSMtasks võimaldab uued tööd kas mõnest olemasolevast programmist (API) või Excel failist kiirelt paari nupuvajutusega importida.

 

Optimeerimisel saab arvesse võtta nii sihtkohta, tarnevahemikke, sõidu- ja laadimisaega kui palju muud vastavalt vajadusele.

 

Mugav mobiilirakendus

GSMtasks ülesandevaade

Töötajad saadate päevale vastu nutiseadmega, millest nemad juba GSMtasksi poolt optimaalseimalt järjestatud ülesandeid koondina vaadata ning täitma asuda saavad.

Samas on Teil kontoris pidev ülevaade nende täitmisest ja autode asukohast kaardil.

 

Rakenduses võite ka tihtiesinevad marsruudid automaatselt korduma panna ning vajadusel nõudeveod interaktiivselt lähemailasuvale juhile määrata.

Nii vähendate oluliselt ebavajalikku ajakulu ja parandate oma mainet kliendi silmis kui professionaalne ja hästitoimiv ettevõte!

 

 

Kõikvõimas äpp

Kas olete mõelnud kui palju igapäevatoimetusi saate täna teha mobiilirakenduste abil?

Maksed pangas, bussipileti ostmine, parkimine, toidu tellimine – see kõik on kolinud nutiseadmesse ja hoiab igapäevaselt kokku oluliselt meie väärtuslikku aega.

Kas pole siis loogiline, et säästate oma personali ka tööl olles paberikuhjast, mis kogub aja jooksul kontoris vaid tolmu?

 

Digitaliseeri

GSMtasks digiallkiri

Dokumentatsiooni digitaliseerimine võimaldab seda hõlpsasti hallata ja vajadusel leida nii juhil sõitude ajal kui hiljem kellel tahes aruandluse tarvis.

Lisaks võite edaspidi koguda klientidelt digiallkirju, lisada vajadusel aktide juurde pilte ning saata klientidele personaliseeritud teavitusi näiteks töö lõpetamise kohta.

Vähendades paberikasutamist igapäevatöös näitate ka head eeskuju looduse säästmise seisukohast.

 

Navigatsiooniabi

Juhtide vaeva kergendab oluliselt GSMtasks äppi navigatsioonitugi, mida toetab nii Google Maps’i kui Waze’i.

Eriti kasulik on see juhul kui juhid liiguvad vähemtuntud piirkondades, peavad tegema sõite väljaspool Eestit või on sihtkohad tihti raskesti leitavad.

 

 

Tervikpilt desktopile

Oled hommikul saatnud oma töötajad saatelehtedega teele, kuid päeva jooksul puudub Sul reaalne ülevaade ülesannete täitmisest ning ajast, mis on kulunud sihtpunkti jõudmiseks ning veose peale- ja mahalaadimiseks.

Paratamatult võib päeva jooksul ette tulla probleeme, mis ei võimalda mõnel juhtidest tööd jätkata. Täna pead tõenäoliselt tegema mitmeid telefonikõnesid selleks, et leida võimalikult ruttu teised töötajad, kelle vahel tegemata ülesanded ära jagada.

Kogu eelmisel päeval paika pandud plaan võib ühe hetkega kasutuks muutuda ja seeläbi kannatab ettevõtte hea maine. Mõtle hetkeks kui palju lihtsam oleks omada kõigest ülevaadet kontoris oma kuvaril!

Näiteks tehniliste rikete esinemisel saad ülesanded operatiivselt lahenduse sees ümber mängida nii, et kõik saaks endiselt tehtud.

Saada muudatuste kohta juhtidele äppi teavitus ning vajadusel teavita ka klienti võimalikust kauba hilinemisest.

Ootamatusi tuleb ette paratamatult, kuid kiire reageerimine jätab ettevõttest professionaalse ja usaldusväärse mulje.

 

 

Esimene samm efektiivsema töökorralduse suunas

100% Eesti kapitalil põhineva ja juba 14-aastast kogemust omava ettevõttena võime lubada endale tunduvalt rohkem paindlikkust kui konkurendid.

GSMtasksi kasutajate hulka kuulub nii kodu- kui välismaiseid, suuremaid kui väiksemaid kliente, kes on saavutanud märkimisväärseid tulemusi nii kulude kokkuhoius kui ettevõtte kasvus.

Kui Teilgi tekkis huvi GSMtasks lahenduse vastu ning soov oma firma arengule hoogu anda, siis on meil suur rõõm siinkohal oma abikäsi ulatada.

 

Võta meiega ühendust ja oleme koheselt valmis tõestama, kui palju efektiivsemalt on võimalik igapäevaselt töötada ning seeläbi suuremat kasumit teenida

 

Grete Jeltsov
GSMvalve OÜ
Turundusjuht

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole