Navirec

Header

Eesti suurim postiteenuste ja Baltimaade suurimat autoparki haldav Omniva on Navireci klient olnud juba aastaid. Täna tahame Omnivat kiita ning nende tubli tööga väljateenitud tunnustust esile tõsta. Nimelt valiti Omniva Hollandis toimunud ülemaailmsel Parcel and Postal Technology International Awards auhindade jagamise tseremoonial Aasta Teenusepakkujaks 2023!

 

Omniva on eeskujuks teistele

Omniva bränd on väga kiirelt kasvanud ning näidanud Baltimaades üles suurt tahe postiteenuseid moderniseerida ja tõhustada. Just oma unikaalsete ideede tõttu, mis on ka vilja kandnud, leidis žürii, et Omniva on niivõrd suure tunnustuse vääriline. Näitena toodi välja Omniva algatustest MyOmniva (eesti k. MinuOmniva) teenuse täiustamist efektiivsema liidesega, mis võimaldab klientidel vaid mõne klikiga pakke postitada, ning mobiilse pakiautomaati lahendust, mida paljud meist näiteks suurüritustel kindlasti märganud on.

Samuti on Omniva panustanud keskkonnasõbralikumaks teenusepakkujaks saamisesse. Traditsioonilisi postkontoreid on vähendatud kogu riigis hulgaliselt, et liikuda kaasaaegsema ning mugava konseptsiooni suunas. Omniva eesmärgiks on aastaks 2030 kasutada kõigis oma tegevustes jätkusuutlikku energiat. Selleks on pakiautomaatide katustele paigaldatud päikesepaneelid.

Tubli töö, Omniva!

Omniva pakiautomaat ja sõidukid (Allikas: www.division.ee)

 

Navireci GPS seadmed Omniva sõidukitel

Nagu juba mainitud, peab Omniva tulema toime Baltimaade suurima autopargi haldamisega. Navirec aitab ettevõttel seda juba aastaid teha ning meil on hea meel näha, et Omniva kasutab Navireci jälgimislahenduse võimalusi väga mõistlikult ning nutikalt. Nii suure hulga suuresti ühiskasutuses olevate sõidukite haldamine ei ole sugugi lihtne ülesanne, mistõttu on ainuõige otsus valida endale partneriks usaldusväärne teenusepakkuja.

Navireci GPS seadmetega täituvad sõidupäevikud automaatselt, mistahes andmete koondamine aruannetesse võtab vaid sekundeid, kütusevargused on tänu nutikatele lahendustele viidud miinimumi, sõidukipargi tehnoseisukorrast annavad ülevaate digitaalsed ülevaatusvormid ja palju muud. Navirecil on väga suur koostöökogemus ka mitmete suurte riigiettevõtetega, mis võimaldab meil täna mistahes kliendile sobivad lahendused leida või väljakujundada.

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole