Navirec

Header

Ilmselt on enamik meist seisnud silmitsi olukorraga, kus neljarattalise sõbra hooldusesse viimine on edasi lükkunud raha kokkuhoiu mõttes või lihtsalt ununenud. See võib aga pikemas perspektiivis kurjalt ja kulukalt kätte maksta.

Toome SInuni mõned lihtsad põhjused, miks masinate õigeaegne hooldamine on oluline ja mis kasu saab sellest nii ühte autot omav eraisik kui suurt masinaparki haldav ettevõtja.

 

Navirec hoolduspäevik

 

Õigeaegse hoolduse kasu

Säästad raha

Kõlab küll vastuoluliselt, kuid tegelikult aitab autode korrapäralisele hooldusele kulutatud raha hoida pikemas perspektiivis kokku märkimisväärse summa, ning säästab ka Sinu kui autoomaniku aega ning närve.

Kulunud rehvide, vahetamata mootoriõli või jahutusvedelikuga masin peab küll mõni aeg vastu, kuid hakkab oma kehvast “enesetundest” varem või hiljem märku andma. Lõpptulemuseks võib olla tõsisem tehniline rike, mis välistab auto kasutamise sootuks. See aga omakorda tähendada Teile suuri rahalisi väljaminekuid nii võimalike tööseisakute kui autoremondi tõttu.

 

Sõidad turvaliselt

Navireci hoolduspäevik turvaline sõit

Auto korralisel hooldusel peaks rutiinne kontroll sisaldama muuhulgas ka seda, kas masin on sõitmiseks turvaline – pidurid töökorras, õhurõhk rehvides piisav, õhufiltrid puhtad ja palju muud.

Kuigi kontrolli käigus selguvate probleemide lahendamine võib tähendada kohest väljaminekut, võid olla kindel, et sõidad turvalise autoga ja ei ohusta sellega enda ega teiste tervist.

 

Hoiad auto turuväärtuse kõrgel

Teame ju kõik ütlust, et raamatut kaante järgi ei hinnata. Uueväärse välimusega masina tehniline seisukord ei pruugi olla sugugi nii hea. Kui oled mõelnud oma auto edasimüümisele tulevikus, siis tasub selle korrapärane hooldamine end kindlasti ära.

Iga vähegi teadlik autoostja ei vaata ainult selle väljanägemist, vaid soovib kindlasti kontrollida ka selle tehnilist seisukorda. Omades läbiviidud hooldustest korrektset ülevaadet, saad auto müügitehingult kindlasti oluliselt suurema summa küsida.

 

Navireci hooldusmoodul aitab

Meie logistikalahendus võimaldab masinate hooldustel silma peal hoida ja kindlustab, et ükski käik teenindusse enam kunagi ei ununeks. Navireci kasutajad saavad oma autode hooldused märkida registrisse ning seadistada smsi ning emaili põhiseid teavitusi, mis tuletavad lähenevat hooldust aegsasti meelde.

Hooldusi saab määrata:

  • hodomeetri väärtuse
  • mootori töötundide
  • kuupäeva järgi

Teavitusi saad määrata möödunud päevade, kuude, aastate, kilomeetrite või mototundide järel. Samuti võid määrata ka sobivad intervallid korduvhoolduste toimumiseks.

Edaspidi ei pea Sa enam muretsema masinate õigeaegse hooldusesse jõudmise pärast. Hoia oma masinate tehnilisel seisukorral silm peal ja säästa kulutustelt!

Grete Jeltsov
GSMvalve OÜ
Turundusjuht

 

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole