Navirec

Header

Navirec kütusevardad raskeveokitele

 

Navireci kõrgkvaliteetsed kütusevardad sobivad raskeveokite kütusetarbimise täpseks monitoorimiseks

 

 

Kas kütuse kontroll on üldse oluline?

 

kütusevardad Navirec

Ilmselt tead liigagi hästi, kui suur kuluallikas on ettevõtte jaoks kütus. Seda enam, et kütusehinnad on tõusnud enneolematult kõrgele. Seega, kui soovid kulusid maksimaalselt kontrolli all hoida, tuleb leida võimalusi kütuse säästlikuma kasutamise tõhustamiseks.

 

17-aastase kogemuse põhjal võime öelda, et Navireci kütuse kontrolli lahendust kasutavad kliendid vähendavad firma väljaminekuid kuni 30%

 

 

Kütusevardad

Navirec kütuse taseme andur

Kütusevardaid kasutatakse peamiselt raskeveokitel, et saada täpset infot kütusetasemest ja selle muutumisest kütusepaagis.

Kasutame kõrgkvaliteetseid kütuse taseme andureid, mis paigaldatakse meie professionaalsete tehnikute poolt Sulle sobival ajal ning kohas!

 

 

Andurilt saadav kütuseinfo:
  • kui palju kütust tangiti
  • kui palju kütust tarbiti
  • sõiduki keskmine kütusekulu
  • kütusekulu ühes töötunnis
  • kütusetase paagis

 

 

Täpne ja selge ülevaade kütusekuludest

Navirec kütuseraportid

Jälgi ja võrdle masinate kütusetarbimist

Kütuseandurite abil saad jälgida ettevõtte masinapargi kütuse tarbimist ning võrrelda erinevate masinate keskmist kulu erinevatel aegadel. Võrdle juhtide sõidumarsruute ja -stiile, ning nende kütusekulusid.

 

Vaata kütusejääki paagis

Navireci lahenduses nähtav kütusejääk paagis ja selle muutused võimaldavad paremini planeerida sõidumarsruute ja tankimisi.

 

 

Jälgi kütuse taseme muutumist

Kellaajaliselt saad näha ka kütuse taseme muutumist kütusepaagis. Kaardil näed täpseid tankimiste asukohti ning võid seadistada automaatteavituse, kui kütusetase paagis on järsult langenud (tehniline probleem või kütusevargus).

 

Koosta detailseid kütuseraporteid

Võrdle omavahel juhte, sõidukeid, sõidumarsruute ja palju muud, et teha targemaid otsuseid töö planeerimises ja masinapargi kasutamises.

 

 

Parem planeerimine tähendab efektiivsemat töökorraldust ja kulude kokkuhoidu

 

Vaata veel lahendusi