Navirec

Header

GSMtasks kontaktivaba kojuvedu

Covid-19 pandeemia on pannud inimesed väga kiiresti ümber hindama oma prioriteete ning sundinud meid kõiki kohalduma eriolukorrast tulenevate piirangutega.

Nõudlus kauba kontaktivaba kojutoimetamise järele on hüppeliselt tõusnud ning püsimajäämise nimel võitlevad ettevõtted peavad leidma kiirelt võimalused ja vahendid klientide ootuste täitmiseks.

Kuidas aga kiirelt saavutada võimekus sellise transpordi korraldamiseks, mis kaitseks samaaegselt nii kliente kui ettevõtte töötajaid?

Siin tuleb appi nutikas GSMtasks veotarkvara, mille abil saad imekiirelt tellimuste kontaktivabaks laialiveoks vajalikud tehnilised lahendused.

 

Artiklist saad teada:

  • kui lihtne on luua kontaktivaba kojuveoteenus
  • kuidas saavad tellimustest tööülesanded autojuhtidele
  • kuidas luua optimaalsed veoringid
  • kuidas toimib kauba kontaktivaba üleandmine
  • kui hea ülevaate saab logistik tarnetest

 

Kontaktivaba kojuveo korraldamine on lihtne

Kui oled suutnud luua oma klientidele võimaluse tellida kaupa veebis (või ka siis kui tellimused toimuvad mõnel muul viisil), siis vajad kindlasti abi kontaktivaba kojuveoteenuse efektiivseks korraldamiseks.

Siinkohal pole tarvis jalgratast leiutama hakata, sest Eesti oma ettevõte GSMtasks on teinud raskema töö Sinu eest ära!

Programmiliides ehk API võimaldab väga lihtsalt luua ühenduse Sinu olemasolevate tööprogrammide ja GSMtasks platvormi vahel. See tähendab, et GSMtasks’i jõuab automaatselt kogu veokorralduseks vajalik info nagu tellimuse/paki number, kliendi andmed ja kohaletoimetamise aadress.

Kui Sinu ettevõttel oma e-poodi pole, saad sellegipoolest kojuveoteenust imelihtsalt korraldada. Sellisel juhul saad importida tellimuse info GSMtasks’i Excel failist või lahenduse sees luua.

 

Tellimused tööülesanneteks

API liidestuse puhul loob GSMtasks kogutud info põhjal tööülesanded ise. Kui API liidestust pole, saad need lahendusse ka lihtsalt importida või siis oma kontol luua.

Seejärel saad tööd autojuhtidele määrata ise või lasta lahendusel teha seda automaatselt. Ülesanded jõuavad koheselt autojuhi mobiilirakendusse ja on nähtavad õiges järjestuses nimekirjana ning kaardil.

Juhil on selge ülevaade töödest, mis peavad saama tehtud ning mis on juba lõpetatud. Samuti on nähtavad kliendi andmed ja lisainfo (näiteks kui klient soovib, et kaup jäetaks ukselävele vms).

 

Ülesandevaade logistikule ja autojuhile mobiiliäpis:Tööülesanded GSMtasks

 

Optimaalsed veoringid lood minutitega

Kojuvedudega kaasneb paratamatult kütusekulu, mille soovib iga vedaja hoida võimalikult madalal.

GSMtasks optimeerib veoringid automaatselt Sinu eest kas teekonnapikkuse või sõiduaja järgi. Korraldad oma veod nii, et juhid kasutaks kõige lühemat sõiduteekonda ja/või jõuaks kõik ülesanded õigeaegselt lõpetada.

Veelgi suurema efektiivsuse ja parema kliendikogemuse saavutamiseks võimaldab lahendus kasutada kohaletoimetamise ajaaknaid. Kui klient on tellimust tehes määranud ajavahemiku, kuna ta sooviks oma kaupa kätte saada, võimaldab see paremini korraldada nii kojuvedu kui laotööd. Määratud ajavahemikke võetakse arvesse veoringide optimeerimisel.

 

Ülesannete optimeerimine ja ajaakende kasutamine lahenduses:GSMtasks optimeerimine

Autojuhi mobiiliäppi jõuavad tööülesanded juba optimeerituna ning õiges järjekorras. Tööülesande täitma hakkamisel juhatab navigeerimisabi juhi määratud marsruuti pidi kliendini ning ta saab keskenduda kõige olulisemale – sõitmisele.

Kui juht on veoringi alustanud, saab kliendile selle kohta ka vastava teavituse saata. Klient näeb kauba kohalejõudmise eeldatavat aega, saab soovi korral juhiga ühendust võtta ja tarnekohta muuta, või siis oma paki liikumist reaalajas kaardil jälgida.

 

Kontaktivaba kauba üleandmine

Kauba üleandmise dokumenteerimine on oluline osa kojuveo protsessist. Kui varasemalt oli väga populaarne digitaalse saatelehe allkirjastamine mobiiliäpis, siis kontaktivaba teenuse osutamisel võimaldab GSMtasks kasutada veelgi ohutumaid lahendusi.

Autojuhil on võimalik kaup jätta näiteks kliendi ukselävele ning lisada elektroonilisele saatelehele pilt kas siis ainult kaubast, kliendist koos kaubaga või teha pilt kliendi dokumendist, mille ta on asetanud saadetise peale. Võimalusi on mitmeid ja neid kõiki saab kasutada ohutut vahemaad hoides!

Pärast kauba üleandmist märgib autojuht ülesande lõpetatuks ka äpis ja saadab sellega automaatselt välja elektroonilise üleandmisakti nii kliendile kui oma tööandjale.

 

Pildi ja märkuste lisamine elektroonilisele saatelehele:
GSMtasks pildi lisamine kaubast

 

Ülevaade tehtud töödest on alati olemas

Lisaks autojuhi töö lihtsustamisele ja ohutumaks muutmisele, annab GSMtasks parema ülevaate toimuvast ka logistikule. Kuna autojuhid määravad mobiiliäpis tööde staatusi jooksvalt, siis jõuab kogu info reaalajas ka logistikuni, kes näeb töös olevaid ning lõpule viidud vedusid.

Kui mõni tööülesanne peaks ebaõnnestuma või juht ei saa mingil põhjusel veomarsruuti lõpuni sõita, saab logistik ülesanded kiirelt teistele töötajatele määrata. Nii saad ära hoida halva kliendikogemuse tekkimist ja säilitad jooksvalt tööefektiivsust.

Lisaks sellele kogub GSMtasks ka olulist informatsiooni vedude kiiruse, tehtud töötundide ja -ülesannete jms kohta, mille analüüsimine võimaldab teha vajalikke korrektuure edaspidises töökorralduses ning saavutada veelgi sujuvam vedude toimimine.

 

Kui soovid lahenduse kohta lähemalt teada saada või küsida nõu, siis saada e-mail
mirko@gsmtasks.com või kirjuta kodulehel olevasse vestlusaknasse!

Kui soovid hoida oma töötajate tervist ja pakkuda klientidele kontaktivaba kojuveo teenust, siis võid endale luua GSMtasks konto koheselt.

Esimesed 14 päeva on teenus Sinu jaoks täiesti tasuta!

Loe veel

Navirec auto Selveri auto juures
Kliendi lugu

Selver alustas koostööd Navireci ja GSMTasksiga

Blogi

Ympäristöviraston hydrokopteri VURR sai Navirecin GPS-laitteen

Blogi

Miten parantaa työn hallintaa toimiston ulkopuolella?