Navirec

Header

Täpne raamatupidamine on oluline iga ettevõtte jaoks, kui eesmärk oma klientidele pakkuda suurepärast kvaliteeti ja professionaalset teenust, kuid võib osutuda suure mobiilse kollektiiviga firmade jaoks küllaltki keeruliseks.

Loe lähemalt, kuidas H2O International sai kõik kontrolli alla kiirelt ja lihtsalt GSMtasks tööhaldustarkvara abiga!

 

Lõuna-Aafrika juhtiv veepuhastus ettevõte

22-aasta jooksul on H2O saanud juhtivaks kommunaalettevõtteks, mis pakub klientidele puhast ja maitsvat joogivett mitte ainult Lõuna-Aafrikas, vaid ka Keenias, Sambias, Botswanas, Mosambiigis, Lesothos ja Svaasimaal.

Puhta joogivee pakkumine tuhandetele majapidamistele kannab endas olulisemat eesmärki – H20 frantsiisiärimees Tony Marchesini tundis vajadust panustada lõuna-aafriklaste tervise ja heaolu parendamisse ning soovis tõsta perekondade teadlikkust puhastatud joogivee tarbimise kasulikkuse osas.

H20 laiast tootevalikus on külma ja sooja vee mahuteid, kohvi- ja jäämasinaid, toidujäätmete käitlemise seadmeid ning palju muudki nii kodus kui kontoris kasutamiseks. Igaüks leiab nende enam kui 450 toote seast enda individuaalsetele vajadustele sobivaimad.

 

Professionaalseks ja kvaliteetteenust pakkuvaks ettevõtteks teekonna optimeerimise tarkvara abiga

H2O otsustas GSMtasksi kasutama hakata mobiilse tööjõu efektiivsemaks haldamiseks, kui kauba tarnimine ja tehnilise toe tagamine üleriigiliselt oli nende suuruse firma jaoks muutumas keeruliseks. Ettevõtte juhid mõistsid, et ajaplaneerimine ja täpsus on suurepärase teenuse pakkumise ja kliendirahulolu tõstmise seisukohalt kriitilise tähtsusega.

 

GSMtasks äpp

GSMtasksiga edastatakse kõik ülesanded töötajatele koheselt tähtsuse järjekorras nutiseadmesse GSMtasks äpi kaudu, mille tulemusel on töö nii kontoris kui väljaspool seda sujuvam. GSMtasksi äpp laetakse alla nutitelefoni või tahvelarvutisse ning see töötab samaaegselt nii positsioneerimisseadme kui töökalendrina.

Teekonnad optimeerib programm autojuhi jaoks automaatselt ning tööülesandeid saab vaadelda koos kliendiinfoga nii nimekirjana kui kaardivaates.

Juhtiva vee-ettevõttena Lõuna-Aafrikas peab H2O päeva jooksul teenindama hulgaliselt kliente, mistõttu on oht eksimusteks suur. Ettevõtte eesmärk oli vähendada kliendirahulolu langemise võimalust ja nad nägid, et GSMtasksi näol oleks tegemist õige partneriga.

 

Mugav tööülesannete jagamisfunktsioon

Kuna juhtide asukoht, ülesanded ja nende staatused on kontoritöötajatele programmis nähtavad, on neil kogu päeva jooksul ülevaade toimuvast ning võimalus kiirelt tegutseda, kui kõik ei lähe plaanipäraselt. Tööülesandeid saab juhtide vahel programmis mugavalt ümberjagada lohistamisfunktsiooni abil, hoides samal ajal silma peal nende prioriteedil ja aegadel, mil klient juhti enda juurde ootab.

 

Teavitusfunktsioon

Kliente teavitatakse eeldatavast kohalejõudmise ajast automaatselt GSMtasksi sõnumifunktsiooniga ning samuti juhul, kui kaup peaks kohale jõudma planeeritust hiljem. Hoides kliente pidevalt toimuvaga kursis, on võimalik oluliselt tõsta nende rahulolu teenuse ja ettevõttega, ning kindlustada seeläbi pikaajalisi kliendisuhteid.

 

Tõstes efektiivsust ja vähendades kulusid

Lihtne juurdepääs kliendiinfole ja tööülesannetele oli H2O äärmiselt oluline, mistõttu polnud paberdokumentide arhiveerimine nende jaoks ideaalne variant. GSMtasksi abil on kogu vajalik dokumentatsioon salvestatud serverisse ja kiirelt leitav kui vaja.

Kõik äppi poolt kogutud andmed – kui palju aeg kulus kauba tarnimisele, kui palju aega võttis kliendini jõudmine jm – salvestatakse turvaliselt serverisse ning on igal ajal GSMtasksi klientidele kättesaadavad API liidese kaudu.

Andmeid on võimalik eksportida ja põhjalikult analüüsida, et parandada ettevõtte efektiivsust veelgi enam. Kliendikogemused näitavad, et GSMtasksi kasutusele võtmise järel on ettevõtted vähendanud sõiduaegu kuni 6% võrra ning see tähendab otsest kulude kokkuhoidu eelkõige kütuselt. Ühe päeva jooksul enamate klientideni jõudmine võrdub aga ettevõtte ilmselge kasvuga.

 

Kuidas mobiilne tööhalduslahendus H20 probleeme lahendas

GSMtasks oli H2O raamatupidamisprobleemide esilekerkimisel täiuslik partner. Nende põhimure seisnes selles, et kliente ja tööülesandeid puudutav info ei klappinud raamatupidamisse jõudvate andmetega, mis omakorda tekitas probleeme arvepidamises.

 

Digitaalsed tööaktid ja saatelehed

Mure sai kiire lahenduse kui H2O kullerid hakkasid kasutama GSMtasksi äppi, kuhu on võimalik märkida kogu vajalik info, et koostada digitaalne tööakt/saateleht – kui palju pudeleid vett tarniti, kui palju taarat koguti, hooldustööde kirjeldus ja palju muud. Vajadusel saavad juhid aktile võtta ka kliendi digiallkirja ning lisada pilte tehtud tööst või kaubast.

Kullerid ja tehnikud märgivad äppis töö staatuse pärast lõpetamist ja programm saadab kogu vajaliku dokumentatsiooni automaatselt nii ettevõtte kontorisse kui kliendile. See tagab täpse ülevaate päeva jooksul tehtud töödest ja tarnitud kaubast.

Kontorisse jõuab kogu info äppi kaudu vaid sekunditega, mistõttu on e-arvete tegemine ja edastamine klientidele lihtsam kui eales varem. Jääb ära ebavajalik ajakulu paberarvete vormistamiseks ja edastamiseks, ning teenus on kliendi jaoks mugav ja usaldusväärne.

Grete Jeltsov
GSMvalve OÜ turundusjuht

 

Loe veel

Navirec auto Selveri auto juures
Kliendi lugu

Selver alustas koostööd Navireci ja GSMTasksiga

Blogi

Ympäristöviraston hydrokopteri VURR sai Navirecin GPS-laitteen

Blogi

Miten parantaa työn hallintaa toimiston ulkopuolella?