Navirec

Header

7. novembril toimus Tallinna Tehnikakõrgkooli aastapäeva vastuvõtt Tallinna Kunstihoones, kus anti pidulikult parimatele õppuritele üle ka stipendiumid.

Sel aastal andis oma panuse Eesti kõrghariduse toetamisse ka GSMvalve OÜ, korraldades stipendiumikonkursi Tallinna Tenikakõrgkooli Logistikainstituudi õppuritele.

 

GSMvalve stipendium TTK Logistikainstituudi õppurile


Stipendiaatide puhul võeti arvesse keskmist hinnet ning motivatsioonikirja, mille alusel otsustati 1000 euro suurune stipendium sel korral anda TTK Logistikainstituudi II kursuse üliõpilasele Siim Grossthalile. Omalt poolt soovime noormehle jaksu edasistes õpingutes ning edu logistikamaastikul läbilöömisel!

 

“Kuna GSMvalve puhul on tegemist 100% Eesti kapitalil põhineva ettevõttega, on enam kui loomulik, et toetame lisaks Eesti majandusele ka muid valdkondi. Haridus on kindlasti üks nendest ning kuna logistika eriala õppurid on tulevikus ka meie kliendid, siis soovime nende õpingutele kindlasti hoogu juurde anda,” rääkis GSMvalve OÜ turundusjuht Grete Jeltsov.

 

TTK tänukiri GSMvalve meeskonnale

GSMtasks veo- ja töökorralduslahendust ning Navirec GPS-jälgimissüsteemi sõidukipargi halduslahendusega on juba teist järjestikust õppeaastat tutvustatud nii TTK kui TALTECHi üliõpilastele külalisloengutes ja -praktikumides. Kõrgkoolid on koostööst ettevõttega huvitatud peamiselt just õppe praktilisemaks muutmiseks, et tulevased tööturule jõudjad omaksid reaalsest elust selgemat ülevaadet.

 

GSMvalve müügidirektor Jürgen Levandi mainis, et ka Navireci ning GSMtasks klientide jaoks on see rõõmustav, et nemad oma panuse Eesti haridusmaastiku toetamisse anda saavad.

Loe veel

Navirec auto Selveri auto juures
Kliendi lugu

Selver alustas koostööd Navireci ja GSMTasksiga

Blogi

Ympäristöviraston hydrokopteri VURR sai Navirecin GPS-laitteen

Blogi

Miten parantaa työn hallintaa toimiston ulkopuolella?