Navirec

Header

 

GPS jälgimine puhastusteenuste pakkujale – milleks?

Hiljaaegu alustasime koostööd puhastusteenuseid pakkuva ettevõttega, mille töötajad vastutavad muu hulgas ka selle eest, et erinevates kauplustes ja teeninduspindadel oleksid põrandad tolmu- ning prügivabad ja pestud. Võib tekkida küsimus, et milleks näiteks põrandapuhastusseadmetele paigaldada GPS seadmed – liigutakse ju ainult hoonetes sees.

Ettevõtte probleemiks oli nimelt see, et osa personalist ei teinud tööd nii korralikult kui peaks, ning selle tulemusena kannatas pakutava teenuse kvaliteet. Pole aga mõeldav, et suure kollektiivi puhul töödejuht kõigi töötajate tegevustel pidevalt silma peal suudab hoida.

Vähemalt mitte ilma nutika jälgimislahenduseta, mille osas Navirec ettevõttele appi tuligi!

 

GPS seade põrandapuhastusmasinatele

Lahendus ettevõtte probleemile oli tegelikult võrdlemisi lihtne. Põrandapuhastusmasinatele paigaldati GPS seadmed koos töötaja tuvastamise lahendusega.

Nüüdsest peavad puhastusteenindajad enne pindade puhastamisega alustamist tuvastama end kiipkaardiga, mis asetatakse puhastusmasina küljes asuva kaardilugeja vastu (eraldi kaarti vaja pole – selleks sobib näiteks kasvõi asutuse ruume avav või mistahes teine RFID võimekusega kaart).

Peale tuvastamist ja masina käivitamist on Navireci lahenduses täpselt näha milline töötaja, kuna ja kui kaua seadet kasutas, ning kus puhastusmasin antud ajahetkel asub.

Ettevõtte kogemus näitab, et töötajad harjuvad uue süsteemiga kiirelt. Kuna ka nende isik on tuvastatud ning kindla tööga seotud, ollakse tööülesandeid täites ka tunduvalt kohusetundlikumad.

 

Tööaeg, -kvaliteet ja töötajate produktiivsus

Ettevõtte üheks probleemiks oli ka see, et teatud puhastusteenindajate puhul oli tehtud töö kvaliteet märkimisväärselt madalam ning kliendid väljendasid oma rahulolematust. GPS jälgimise abil saab töödejuht nüüd raportist täpse ülevaate, kui kaua puhastusteenindaja pindade puhastamiseks aega on kulutanud ja mis on seadme täpsed töötunnid. Kuna nominaalne aeg, mis kindla suurusega põrandate puhastamiseks kuluda võiks, on juhile teada, on ka võrdlusi lihtne teha.

Lisaks tavapärase tööaja jälgimisele on GPS seadmete abil oluliselt lihtsam kontrollida ka töötajate ületunde. Kui puhastusteenindajad annavad näiteks teada tehtud ületundidest, kuid nende põhjus on ebaselge, on Navireci lahenduses võimalik seda lihtsalt kontrollida.

Et tehtud töödest oleks võimalik saada täpne ülevaade võimalikult lihtsalt, saab töödejuht Navirecis luua automaatselt genereeruvad aruanded. Sinna saab koondada näiteks kõigi töötajate tehtud töö päeva, nädala, kuu või aasta lõikes ning aruanded võib tellida intervalliti e-mailile saabuma. Nii on ka tublide töötajate premeerimine tunduvalt lihtsam, sest kogu info on must-valgel kirjas ja lihtsasti võrreldav!

Meie klient on juba lühikese aja jooksul märganud, et töötajate produktiivsus on kasvanud ja samuti ollakse pakutava teenusega enam rahul.

 

Milliseid GPS seadmeid puhastusmasinatel kasutatakse?

Navirecis paigaldame Sinu seadmetele alati tippkvaliteediga GPSid, mis on kõige sobilikumad vastavalt töökeskkonnale ja kliendi soovile. Põrandapuhastusseadmete GPSid on tolmu-, põrutus- ja niiskuskindlad ning peavad vastu pikki aastaid. Seadmeid on võimalik vastavalt soovile kas välja osta või rentida. Paigaldus toimub Sulle sobival ajal ning kohas ja meie tehnikud teevad oma tööd kiirelt ja korralikult.

Navireci lahendus on kasutajasõbralik ning kiirelt saab selgeks ka aruannete loomine. Loomulikult on meie klienditugi alati valmis Sind eelnevalt lahenduse võimalustega kurssi viima ning nende poole võib küsimustega igal ajal pöörduda.

Kui soovid endagi ettevõttes kontrolli saavutada, siis võta meiega ühendust ja leiame kindlasti parima lahenduse!

 

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole