Navirec

Header

Uue äri alustamine võib olla hirmutav. Kui oled lõpuks välja mõelnud, mis toodet või teenust müüa soovid, tuleb leida parim viis selle klientideni toimetamiseks. Väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks võib see olla peavalude algus. Kui pakud asukohapõhist teenust kas toote või kättetoimetamise  näol, siis võib GSMtasks olla vastus ettevõtte logistilistele väljakutsetele.

 

Veidi meie kliendist Flattire

Hollandis, Amsterdamis baseeruv ettevõte Flattire (tühi kumm – ing k) on idufirma, mis pakub mobiilset jalgratta paranduse teenust. Nende samuti jalgratastel ringi liikuvad mehaanikud on varustatud tööristakohvriga, kust leiab kõik esmavajaliku kiireks remonditööks!

Linnas jalgratast transpordivahendina kasutavad elanikud saavad oma telefoni alla laadida mobiiliäpi, mille kaudu parandusteenuse igal ajal enda juurde tellida võivad. Mehaanikutel tuleb ette nii katkiste rattakummide kui probleemsete pidurite, käikude ja raamide parandamist.

Flattire on Hollandi idufirma, mis kasutab GSMtasks tarkvara mobiilse teenuse pakkumiseks.

Äpi kaudu saavad kasutajad teavitada mehaanikut tekkinud probleemist koos asukoha koordinaatide ja pildiga jalgratta kahjustusest. Ettevõte broneerib seejärel paranduseks aja ning saadab spetsialisti probleemi lahendama. Klienti hoitakse samal ajal kursis nii mehaaniku kohalejõudmise aja kui tema täpse asukoha ja liikumistrajektooriga kaardil reaalajas.

 

Täisväärtuslik teenus taskukohase hinna eest

Väiksemate meeskondade jaoks võib täisfunktsionaalse jälgimis- ja logistikalahenduse väljaarendamine mobiilse klienditeeninduse lahenduse kõrval olla väga kulukas ja idee teostamine võib osutuda isegi võimatuks. Kui Flat Tire oleks oma praeguse ettevõtte suuruse juures otsustanud kogu logistikalahenduse iseseisvalt välja arendada, oleks nad ilmselt silmitsi seisnud suurte finantsprobleemidega.

GSMtasks tarkvara on täisfunktsionaalne pilvepõhisel platvormil logistikalahendus, mis sobib nii väikestele kui keskmise suurusega ettevõtetele. Lahendus pakub reaalajas jälgmissüsteemi ja teavitusi, tööstaatuste märkimist ja töötajate monitoorimist, ning samuti võimalust soovi korral töölehti ning andmehaldusvõimalusi oma ettevõttele sobilikuks muuta.

GSMtasks võimaldab mugavalt tööülesnded töötajate vahel jagada.

Ehitades ettevõtet GSMtasksi ümber

Nagu Flattire’i näitel tõdeda võib, võiksid paljud ettevõtted oma äri käima lükata palju kiiremini ja soodsamalt, kui võtaksid kasutusele GSMtasks lahenduse vaid 7 euro eest kuus kasutaja kohta. Suur osa Flattire’i teenusest põhinebki GSMtasks äpil – vaid kliendisuhtlus (piltide edastamine ja sõnumite ning koordinaatide saatmine) toimub nende enda loodud platvormil.

GSMtasks app

API liidestuse abil imporditakse nende äpist saadud info GSMtasks süsteemi, et see oleks tugipersonali ja mehaanikute poolt kasutatav. Kokkuvõttes saab ettevõte pakkuda oma klientidele sellisel moel usaldusväärsemat ja sujuvamat teenust.

 

 

Flattire sai süsteemi üles seatud vaid mõne tunniga ning sealjuures minimaalsete arenduskuludega. Nüüd on neil täielik ülevaade kõigist mehaanikutele saabuvatest tööülesannetest, samuti nende asukohast ning sellest, kuna nad sihtkohta jõuavad. Samuti on klientidel võimalik teavitusega saabuva lingi abil mehaaniku liikumist nende juurde jälgida.

 

Delegeeri ülesandeid ja keskendu sellele, mida teed, kõige paremini

Üha enam väikeettevõtteid hindab kõrgelt ülesannete ja tööprotsesside delegeerimist, mis ei ole otsene osa nende pakutavast teenusest või tootest. Kui Sinu kirg on jalgrataste parandamine ja see tuleb Sul ka hästi välja, ei ole mõtet kulutada aega ja raha reaalajas jälgmislahenduse ja logistikaäpi väljaarendamisele. Sinu soov on ju olla parim mobiilset jalgratta parandusteenust pakkuv ettevõte, kas pole?

Siinkohal tuleb mängu GSMtasks. Meil on olemas täisväärtuslik logistikalahendus, mis maksab vaid 7 eurot kuus kasutaja kohta ja sobib suurepäraselt erineva suurusega teenusepakkujatele. Kasvata oma ettevõte meie äpi ümber väiksema summa eest kui Netflixi kuutasu ja paista silma läbipaistva klienditeeninduse ja täpse ajastusega.

Kontakteeru kindlasti meie müügitiimiga, et saada lahenduse kohta rohkem infot ja selgitada välja enda ettevõtte võit meie teenust kasutama hakates!

Grete Jeltsov
GSMvalve OÜ turundusjuht

Loe veel

Blogi

Ympäristöviraston hydrokopteri VURR sai Navirecin GPS-laitteen

Blogi

Miten parantaa työn hallintaa toimiston ulkopuolella?

Kliendi lugu

Navirec tekee Bolt-ajeluista turvallisempia!