Navirec

Header

 

Lahendused autopargi efektiivsemaks haldamiseks

Autopargi haldamise väljakutsed esinevad mitmel kujul ja pole ilmselt võõrad kellelegi, kes antud valdkonnas töötavad. Et järjepidevalt arenevas tööstuses konkurentidega sammu pidada, pead igapäevatöö efektiivseks korraldamiseks omama parimaid võimalikke ressursse.

Efektiivseim viis autopargi haldamisega seotud väljakutsete ületamiseks on võtta kasutusele spetsiaalselt selleks loodud tehnoloogialahendused – riist- ja tarkvara, ning mobiilirakendused.

Navirec pakub Sulle kõike vajalikku – kvaliteetsetest seadmetest ja oskuslikest tehnikutest kuni kasutajasõbraliku tarkvara ja mobiiliäpini välja.

 

 

On Sul olemas vajalikud ressursid?

Sinu ülesanne on hoida ettevõtte masinapark tõhusa, ohutu ja produktiivsena. See hõlmab sõidukipargi hoolduse, kütusekulu ja muude kulude haldamist, ning töötajatele korrektselt toimivate sõidukite ning seadmete tagamist.

Püüdes toime tulla ilma vajaliku tehnoloogilise ressursita – korraliku autopargi haldussüsteemita – kulutad ebamõistlikult palju aega ja energiat toimingutele, mille automatiseerimine säästaks nii Sind ennast kui aitaks kaasa töö produktiivsusele.

15-aastase turukogemuse põhjal võime öelda, et Navireci praegused kliendid on saavutanud efektiivsema töökorralduse suuresti kahe põhilise aspekti kaudu – töövoo läbipaistvuse suurendamine ja protsesside automatiseerimine.

Vaatame lähemalt Navireci võimalusi, mis aitavad Sul hõlpsasti autopargi haldusega kaasevaid väljakutseid ületada.

 

#1 Muuda töövoog läbipaistvaks ja selgeks

Tervikliku ja selge ülevaate omamine ettevõtte sõidukipargist võimaldab Sul tööd paremini planeerida ja ennetada võimalikke probleemide teket õigeaegselt.

Navirec koondab kõik vajaliku info nii Sinu autode kui töötajate tegemiste kohta ühte terviklahendusse, ning võimaldab Sul kõigel silma peal hoida kusiganes Sa ka ei viibiks.

 

 

Positsioneerimine ja sõidukite info

Nagu GPS jälgimise puhul ikka, näevad ka Navireci kliendid kõiki oma sõidukeid ja nende liikumisi reaalajas kaardil, sõidavad nad siis ringi Eestis või mujal maailmas.

Kuid tegelikult ei ole ju Sinu eesmärk töötajate tegemistel lihtsalt niisama silma peal hoida? Töö optimeerimiseks vajad täpsemat tagasisidet.

Sellepärast kuvame Navirecis Sulle kogu vajaliku sõidukite tehnilise info kaardil auto juures:

  • sõiduki asukoha ja sõidumarsruudi
  • jälgimisseadme staatus
  • kütusetase paagis ja tankimised
  • aku toitepinge, mootori pöörded
  • sõitude algus- ja lõpuaega, teekonna kogupikkus
  • juhi sõidustiil ja sõiduki kiirus
  • kaubaruumi temperatuur
  • elektriautode aku maht, laadimised, elektri tarbimine

 

Juhituvastus ja automaatne sõidupäevik

Juhtituvastuse lahenduse kasutamise puhul kuvatakse sõiduki nime või registrinumbri järel juhi nimi, kes hetkel sõidukit kasutab. Navireci kliendid saavad kasutada nii I-buttoni kui RFID-põhist juhituvastust.

Ühiskasutuses olevate autode puhul on see eriti mugav lahendus, sest sõidupäevikud genereeruvad automaatselt ja saad pidada täpset tööaja arvestust.

 

Juhtide sõidustiil

Juhi sõidustiil on üks suurimaid sõiduki kütusekulu ja autopargi eluea mõjutajaid. Et sellele hõlpsasti silma peal hoida, on meie GPS-seadmetega varustatud sõidukite juhtide sõidustiil reaalajas nähtav ning vastavad andmed kogutavad ka raportitesse.

Sõidukitesse paigaldatav helisignaal võimaldab juhile koheselt märku anda, kui sõidustiili tuleks parandada.

 

Sõiduajalugu

Sõiduajalugu koos andmetega saavad meie kliendid kuni 7 aastat videona järele vaadata, kui selleks vajadus peaks tekkima.

Sõiduajalugu annab võimaluse võrrelda juhtide sõidumarsruute ja sõitude parameetreid (sõiduaeg, kütusekulu jne) ning nende alusel teha paremaid otsuseid töö efektiivsemaks planeerimiseks.

 

#2 Automatiseeri tööprotsesse

Automatiseerimine võimaldab korduvaid ja aeganõudvaid tegevusi vähese või olematu inimsekkumiseta ellu viia, et Sulle jääks rohkem aega lisaväärtust loovate tegevuste jaoks.

Mõtle hetkeks sellele, kui palju on Sinu igapäevatöös korduvaid tegevusi – andmete sisestamine, kontrollimine, võrdlemine, muutmine ja kogumine erinevatest süsteemidest.

Navirec pakub erinevaid võimalusi erinevate tööprotsesside automatiseerimiseks, mis mitte ainult ei vähenda inimlike vigade tekkimist ja aita kuludelt säästa, vaid suurendavad oluliselt ka Sinu tööefektiivsust ning parandavad tööga rahulolu.

 

Muuda raportid automaatseks

Raportite koostamine kuulub tõenäoliselt Sinu igapäevatöö hulka ja tead liigagi hästi kui ajakulukas see olla võib. Teatud andmeid nagu näiteks kütusekulu ja töösõidud pead koguma järjepidevalt.

Et Sa selle peale igapäevaselt mõtlema ei peaks, võimaldame Sul seadistada perioodilisi raporteid, mis genereeruvad iseseisvalt eelmääratud seadete kohaselt.

Aruanded saadetakse Sinu e-postile soovi korral kord päevas, nädalas, kuus või aastas, niiet raportite nägemiseks pole Navireci süsteemi sisse logida vajagi.

 

Seo firma kütusekaardid Navireciga

Tankimisandmete kogumine raportisse on Navirecis samuti väga mugav.

Kütusekaartide sidumisel Navireci lahendusega jõuab tankimisinfo süsteemi imekiirelt ja täisautomaatse lahenduse puhul genereeruvad tankimisraportid automaatselt.

Saad täpse ülevaate kes, kuna, kus ja kui palju kütust tankis, ning säästad ennast ja oma juhte tüütute kütusetšekkide kogumisest.

 

Hoia hooldustel silm peal

Sõidukite korrapärane hooldamine aitab vältida olukorda, kus autoosade kulumise tõttu tekivad ootamatud rikked. Samuti tarbivad korras sõidukid vähem kütust ja on Sinu töötajate jaoks kasutamisel ohutud.

Navirecis saad koodada kõigi autode hooldused ühte ülevaatlikkuse hoolduspäevikusse ja seadistada automaatsed meeldetuletused remonditöökoja külastamiseks sms-i või e-maili teel.

 Määra sõidukile hooldusparameeter, seadista automaatteavitus soovitud ajavahemikul järel ja vaata soovi korral hoolduspäevikust kui kaua saab üks või teine sõiduk enne korralist hooldust veel sõita.

Veelgi mugavamaks töökorralduseks võid määrata intervallid korduvhoolduste toimumiseks, mille alusel märgib lahendus järgmise hoolduse päevikusse automaatselt.

 

 

Miks valida Navirec oma sõidukipargi halduslahenduseks?

Meil on kvaliteetsed ja sobivad seadmed kõikidele sõidukitüüpidele, olgu Sinu masinapargis siis traditsioonilist kütust tarbivad sõiduautod, elektrisõidukid, suured veokid või metsa- ja põllutöömasinad.

Meie tehnikutel on pikk töökogemus ja hea väljaõpe, mistõttu võime Sulle julgelt garanteerida kiire ja professionaalse uute seadmete paigaldamise ja vajadusel ka vanade demonteerimise. Töid teostame alati Sulle sobivaimas kohas ning ajal.

Oleme uhked, et Navirec on oma valdkonnas ainuke 100% Eesti kapitalil põhinev ettevõte, mis püsib turul liidripositsioonil juba 15 aastat.

Navireci valides saad endale kindla ja usaldusväärse partneri ning annad olulise panuse Eesti majanduse toetamisse!

Loe veel

Blogi

Optimizing fleet operations: Navirec Elevating Avis Car Rentals Operations

Autopargi operatsioonide optimeerimine: Navirec tõstab Avis Car Rentali tegevust

lux-express-group

Lux Express taupo išlaidas ir darbo laiką su Navirec GPS kontrole