Navirec

Header

 

Siit lehelt leiad vastused korduma kippuvatele küsimustele

 

1. Kas Navirec  pakub GPS jälgimise teenust ja seadmeid vaid ettevõtetele?

Navireci teenust saavad kasutada nii äri- kui erakliendid, kes soovivad oma maismaa-, õhu- ja veesõidukeid, töömasinaid või statsionaarseid seadmeid reaalajas jälgida, saada kasulikku infot näiteks sõiduki tehnilise seisukorra ja juhi sõidustiili kohta, ning kaitsta oma sõiduvahendeid ja seadmeid varguste eest.

Meil on suur valik erinevaid soodsa hinnaga GPS seadmeid eraklientidele näiteks elektriliste tõukerataste, ATV-de, mootorrataste, paatide ja jahtide, murutraktorite, droonide ja teiste sõidukite ning seadmete jälgimiseks. GPS seadme saab tellida mugavalt veebist kas lähimasse Omniva pakiautomaati, kulleriga koju või tulla sellele ise järgi meie kontorisse Tallinnasse aadressil Tähteorni 21. Tellimisvormi leiab iga seadme juurest lehe allosast.

Põneva loo meie kliendist, kellel tänu GPS seadmele oma varastatud ATV kiirelt tagasi saada õnnestus, leiate siit.

 

2. Kui ma olen eraklient, kas saan GPS seadmeid osta ilma Navireci jälgimislahenduseta?

Müüme GPS seadmeid vaid koos Navireci jälgimislahenduse kasutusõigusega, et saaksite nende funktsionaalsust maksimaalselt ära kasutada. Navireci jälgimislahendust saate kasutada nii brauseris (arvutis) kui tasuta mobiiliäpis, mis on saadaval nii iOS kui Android platvormil toimivatele nutiseadmetele.

Tarkvara pakub laialdasi võimalusi GPS seadmega varustatud sõiduki/statsionaarse seadme reaalajas jälgimiseks ning võimaldab saada igakülgset infot sõidukite tehniliste näitajate ja juhi sõidustiili kohta. Lahenduse funktsionaalsus on suur ja kohaldatav vastavalt sellele, mida te vajate ja soovite.

Lähemalt leiate lahenduse võimaluste kohta infot siit.

 

3. Miks on GPS jälgimine nii kallis?

See, et GPS jälgimine on kallis, on laialtlevinud väärarusaam. Eraklientide jaoks jääb kuutasu hind üldjuhul alla 10 euro kuus, mis on tõenäoliselt vähem kui enamik meist igakuiselt telefoniarveteks tasub.

Äriklientide jälgimisteenuse kuutasu sõltub suuresti sellest, kui suur on ettevõtte masinapark, kui laialdast funktsionaalsust lahenduses näha soovitakse, ning kas GPS seadmed ostetakse välja või renditakse. Igal juhul on tegemist ettevõtte jaoks pigem väikse väljaminekuga, mis teenib end tasa kokkuhoiuga, mis GPS jälgimist kasutades saavutatakse näiteks kütuse- ja sõidukite hoolduskuludelt.

Täpsemalt saab GPS jälgimisteenuse hinna kujunemise kohta lugeda meie blogist.

 

4. Kas GPS seade võimaldab sõidupäeviku pidamisest loobuda?

Kuigi sõidupäeviku pidamine pole ettevõtete jaoks enam kohustuslik, tuleb vajadusel ettevõtte sõidukitega tehtud sõitude eesmärke Maksu- ja Tolliametile siiski tõestada. Samuti on sõidupäevik vajalik erakliendile isikliku sõiduauto kompensatsiooni ning maksusoodustuste saamiseks ettevõtetele.

Navireci GPS seadmed koos jälgimislahendusega võimaldavad sõidupäeviku pidamist oluliselt lihtsustada, sest kõik tehtud sõidud jõuavad elektroonilisse GPS sõidupäevikusse automaatselt. Jääb ära vajadus kuu lõpus tehtud sõite meenutada ja neid päevikusse märkida. Sõidu eesmärgi saab kasutaja määrata kas enne sõitu näiteks broneeringutes või teha seda hiljem raportis.

Sõidupäeviku pidamise ja GPS sõidupäeviku eeliste kohta leiab detailset infot meie blogist.

 

5. Kas GPS jälgimine võimaldab sõidukiga seotud kulusid kokku hoida?

Jah, on küll. Oma kogemusest võime öelda, et GPS jälgimisteenuse kasutamine võimaldab säästa kütuse- ja hoolduskuludelt isegi kuni 30%. Selline kokkuhoid saavutatakse mitme Navireci lahenduse poolt pakutava funktsionaalsuse koosmõjul lihtsalt.

GPS jälgimine võimaldab vähendada tühikäigul seismist, valida optimaalsemaid sõidumarsruute, parandada juhtide sõidustiili ning sõidukite hooldusaegadel silma peal hoida. Kõik need faktorid avaldavad olulist mõju nii sõiduki kütuse- kui remondi-/hoolduskuludele. Lisaks võimaldavad Navireci kütusemonitooringu lahendused tuvastada kiirelt võimalikud kütusevargused, mis kahjuks endiselt paljudes ettevõtetes probleemiks on.

Kütusekulude vähendamise nippide kohta saad lugeda meie blogist.