Navirec

Header

E-veoseleht (eCMR) ehk elektrooniline veoseleht on maanteetranspordis kasutatav lahendus, mis võimaldab digitaalselt salvestada ning edastada infot tarneahela osapoolte ja veose kohta

 

 

Muudame koos logistika paberivabaks

Paberkandjal veoseleht on jäänud ajale jalgu ja põhjustab oma olemuselt mitmeid erinevaid probleeme nii tarneahelda osapooltele, keskkonnale, administratiivtöötajatele kui avalikule sektorile üldiselt.

Navireci e-veoselehe lahendus võimaldab saatelehti digitaalselt koostada, salvestada ning kiirelt kõigi osapoolte vahel edastada

 

 

E-veoselehe peamised eelised

Digisaatelehed tõstavad oluliselt efektiivsust ja annavad Sulle ettevõttena teiste ees olulise eelise, kuna töökoormus väheneb, kulud on madalamad, ning kogu tarneahel on läbipaistvam.

 

 

Suurem läbipaistvus ja tõhusus

E-veoseleht võimaldab reaalajas jälgida kaupade liikumist kogu tarneahela vältel. Samuti kiireneb arveldusprotsess, kuna saadetise üleandmisel on veoseleht koheselt kättesaadav kõigile osapooltele.

 

Administratiivtööle kuluv aeg ja koormus väheneb

Kogemuste põhjal võib öelda, et ajaline kokkuhoid administratiivtöölt on tänu e-veoselehtedele kuni 60%. Selline ajavõit tuleb peamiselt e-mailide saatmise, kõnede tegemise, paberdokumentide käitlemise ning arvete käsitsi sisestamise arvelt, mille vajadus tänu e-veoselehtedele puudub.

 

Avaliku sektori kasu

E-veoselehtede kontrollimine on lihtne ja kiire, kuna ligipääs vajalikele andmetele on võimalik ilma veokeid peatamata. Seega kiireneb kogu kontrolliprotsess oluliselt ning paraneb ka statistika logistikast.

 

Keskkonnakasu

Keskkonnasäästliku käitumisega survestatakse kõiki ettevõtteid ja seda eriti transpordivaldkonnas. E-veoselehe kasutuselevõtmisega saad loobuda väga suurest paberikulust ning seeläbi anda oma panuse CO2 heitkoguse vähendamisse.

 

Terviseohutus

Elame täna maailmas, mis on oluliselt muutunud pärast suurt viirusepandeemiat. Paberkandjal veoselehe asendamisega digitaalsega vähendad inimestevahelisi kontakte ja panustad ohutuma tarneahela loomisesse.

 

 

E-veoseleht – transpordi tulevik

Navireci e-veoselehe kasutuselevõtmisega astud juba täna sammu, mis tuleb teistel tulevikus astuda nii või naa. Digitaliseerimine on tulevik ning teistest sammukese ees olles lood enda ettevõttele olulise konkurentsieelise.

 

 

Paberi asemel nutiseade

E-veoselehe täitmiseks vajab autojuht vaid nutiseadet ning internetiühendust – täitmiseks ei kulu enam kui minut! Jääb ära tüütute paberlehtede kaasaskandmine ning hoiustamine, ning mure nende kadumise pärast.

Reaalajas ülevaade kogu tarneahela vältel

Digisaateleht liigub hetkega kõigi osapoolteni ja sisaldab endas kogu detailset infot nii saadetise kui selle teekonna kohta. Sinul aga on võimalus saadetist kogu teekonna vältel reaalajas jälgida ning vajadusel operatiivselt reageerida, kui kõik ei lähe plaanipäraselt.

Kiire ja lihtne aruandlus

E-veoselehed salvestuvad turvaliselt digikeskkonda ning nendele ligipääsemine ja neis olevate andmete analüüsimine muutub oluliselt lihtsamaks. Sul on võimalus kasutada erinevaid filtreid, et välja sorteerida täpselt need veoselehed, mida parasjagu vajad. Samuti saad vaid minutitega analüüsida iga veoselehte eraldi.

 

Ära jää ajale jalgu ja astu samm tuleviku suunas juba täna!